Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Molėtų sporto centras gegužės 20 d. kviečia visus į žygį „Molėtai žingsniuoja 2023”. Molėtų rajono savivaldybė vykdo projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Molėtų rajono savivaldybėje“, Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-91-0003, tad žygis puikiausia priemonė būti sveikiems ir fiziškai aktyviais. Renginys nemokamas.

VIETA

Šiais metai žygiuosime Kulionių kraštovaizdžio draustiniu – tai saugomas gamtos plotas Aukštaitijoje, Molėtų rajone, Labanoro regioniname parke, ties Kulionių kaimu. Parke saugomas kalvotas, miškingas ir ežeringas Aukštaitijos kraštovaizdis su Graužio, Skarblio, Ilgyno, Gavėno, Želvų, Gilužio, Lenktinio ir kt. ežerais. Čia stūkso Kulionių piliakalnis su senovės gyvenviete, yra etnokosmologijos muziejus, astronomijos observatorija, baltų tikėjimo šventvietė. Žygio trasos ilgis 12 km. didžiąją žygio dalį žygiuosime miško takeliais. Kelią padės rasti mūsų trasos nuorodos, tad tikrai nepasiklysite.

ATVYKIMAS

Atvykę į reginio vietą (važiuokite į Lietuvos etnokosmologijos muziejų, adresas Kulionių k., Žvaigždžių g. 10, Čiulėnų sen., Molėtų r.), vadovaukitės nuorodomis ir savanorių nurodymais, kurie jus nukreips į automobilių parkavimo vietą 55°19’00.6″N 25°33’33.4″E bei registracijos ir starto vietą 55°19’02.5″N 25°33’32.2″E.

🚌DĖMESIO !!!

“Molėtai žingsniuoja 2023” dalyviai į žygį gali vykti ir specialiu žygeiviams skirtu autobusu.

Autobusas Jūsų lauks Molėtų sporto centro aikštelėje (adresas Ąžuolų g.  10 Molėtai), išvykstame 10.30 val. po žygio parvešime atgal.

REGISTRACIJA

Išankstinė dalyvių registracija vykta iki 2023 m. gegužės 18 d. el. paštu: scmoletai@gmail.com. Pirmiesiems 100 užsiregistravusių bus įteikti specialūs renginio marškinėliai. Registracija taip pat galima ir renginio dieną. Kiekvienam renginio dalyviui įveikusiam žygio trasą įteiksime atminimo medalį ir pavaišinsime kareiviška koše su arbata. Žygio atokvėpio vietose pasiūlysime atsigaivinti vandeniu ir pasistiprinti užkandžiais.

 STARTAS, FINIŠAS

Nuo 11.00 iki 12.00 val. registracija ir žygio pradžia (kiekvienas pasirenka sau tinkamą laiką).

Grįžimas iki 16 val.

Renginys nemokamas, kviečiame visus, su artimaisiais, draugiais, augintiniais.

P.s. trasa nepritaikyta vaikų vežimėliams.

 

 

Palikti atsiliepimą

Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.