Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Molėtų Sporto centro lengvosios atletikos grupės auklėtiniai birželio 1 d. dalyvavo Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionato varžybose, kurios vyko Marijampolėje. Į varžybas suvažiavo  2009 m. g. ir jaunesni vaikai iš visos Lietuvos. Nors oro sąlygos nelepino, varžybos vyko pliaupiant lietui, bet jaunieji sportininkai su dideliu entuziazmu dalyvavo rungtyse. Puikiai 60 m. distancijoje pasirodė Justinas Banevičius, kuris prabėgo per 8,68 sek. ir užėmė 7 vietą. Augustė Kamarauskaitė, Karolis Tamaševskis dalyvavo 600 bėgime. Augustė distanciją  įveikė per 2.06,09 min., (16 v.), o Karolis per 1.59,25 min. (16v). Ida Buchord Jansen ir Rytis Kraujalis startavo ilgiausioje 1000 m. distancijoje. Idos laikas 3.55,59 min. (13v.), Rytis distanciją įveikė per 3.59,95 min.

Visi molėtiškiai žymiai pagerino asmeninius rezultatus ir įvykdė I jaunių atskyrį. Šiek tiek sunkiau sekėsi rungtyniauti Gustei Paketurytei. Ji pirmą kartą bėgo 300 m. distanciją. Net ir blogam orui molėtiškiai lygiaverčiai kovojo su kitų mokyklų sportininkais ir pasirodė puikiai.  Vaikai nusiteikę ir toliau siekti meistriškumo.