Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centras kviečia į tradicinį Molėtų sporto centro stadione vykstantį Laisvės bėgimą „Įveik laisvės ratą“.Ketvirtus metus vykstantis bėgimas skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Kviečiame dalyvauti visus – Laisvę ir aktyvų laisvalaikį mylinčius žmones. Bėgimas vyks nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d. Molėtų stadione Jums patogiu laiku: ryte, dieną, vakare ar naktį. Bėgimas yra nemokamas.

Per pirmąją renginio savaitę išdalinome per 170 medalių. Dėkojame tiems, kurie įveikę savo laisvės ratus nepamiršo užsiregistruoti. Norime paskelbti pirmosios savaitės laiminguosius, kurie laimėjo Molėtų sporto centro įsteigtus prizus. Sveikiname Miglę Vilunę, kuri įveikusi laisvės ratus pasidalino nuotrauka mūsų Facebook paskiroje. Taip pat, sveikiname Jolantą Murauskienę, kuri įveikusi laisvės ratus užsiregistravo dalyvių sąraše. 

Deja, šią savaitę nesulaukėme nei vieno užfiksuoto rezultato naudojant išmaniąją programėlę, tad  šios savaitės prizą perkelsime į kitą savaitę. Kitą savaitę apdovanosime du dalyvius.

Mes tuo tarpu primename, norint pasivaržyti ir įveikti daugiausiai laisvės ratų, Jums prireiks išmaniosios programėlės, kad galėtumėt užfiksuoti savo rekordą ir pasidalinti juo su mumis. Kokią programėlę naudosite nesvarbu: „Strava“, „Runkeeper“, “Adidas run“, ar kokią kitą programėlę, kuri fiksuoja atstumą, laiką ir bėgimo atstumą. Trims, daugiausiai ratų įveikusiems, dalyviams padovanosime specialius prizus. Užfiksuotus bėgimo atstumus ir jų laiką siųskite scmetodininkas@gmail.com.

Palikti atsiliepimą

Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.