Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Birželio – liepos mėnesiais Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centras organizuoja atvirąjį krepšinio 3×3 čempionatą. Čempionatas vykdomas 5 etapais:

• Molėtuose 2021 06 12 varžybų pradžia 10:30 val.
  • Mindūnuose 2022 06 19 varžybų pradžia 10:30 val.
  • Molėtuose 2022 06 25 varžybų pradžia 10:30 val.
  • Dubingiuose 2022 07 06 varžybų pradžia 10:30 val.
  • Alantoje 2022 07 23 varžybų pradžia 10:30 val.

Kiekviename etape savo grupėje rungtyniaujančios komandos pagal galutinę užimtą vietą gauna įskaitinius reitingo taškus.

Birželio 12 d. startavęs Atviras Molėtų rajono 3×3 krepšinio čempionatas. Pirmajame etape varžėsi 8 komandos, kurios burtų keliu buvo padalintos į du pogrupius. Pogrupiuose rungtynės vyko vieno rato sistema. Antrajame etape pusfinalyje susitiko: „Edrimita“ – „Ežerai“. Kitame: „Gandrela“ –„Reikia kentėti“. Pirmajame pusfinalyje „Edrimitos“ krepšininkai nesunkiai nugalėjo komandą „Ežerai“. Antrajame pusfinalyje tik po atkaklios kovos kelialapį į etapo finalą iškovojo komanda „Reikia kentėti“. Mažajame finale dėl trečiosios vietos intrigos nebuvo „Ežerai“ nesugebėjo pasipriešinti gerai žaidusiems varžovams komandai “Gandrela“ 14:8. Didžiajame etapo finale dėl pirmosios vietos „Edrimita“ taip pat nesunkiai įveikė komandą „Reikia kentėti“ 21:12.  FOTO