Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vasario 1 dieną Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro manieže vyko tradicinės vaikų gim. 2011 m. ir jaunesnių „Sidabrinis medis“ lengvosios atletikos varžybos „Aukščiau, greičiau, toliau“. Varžybose dalyvavo apie 450 jaunųjų bėgikų iš Lietuvos sporto mokymo įstaigų.  Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centrą atstovavo šeši jaunieji bėgikai. Toliau savo greitą-veržlų bėgimą 200 m. distancijoje demonstruoja Elija Osipavičiųtė. Elija šį karta pralaimėjo pagrindinei varžovei iš Klaipėdos. Elija savo distanciją įveikė per 28,30 sek. ir iškovojo antrąją vietą. Iš viso distancijoje varžėsi 63 dalyvės.Ištvermingiausias mūsų bėgikas Rytis Kraujalis įveikė 1000 m. distanciją. Rytis nuo pat pirmų bėgimo metrų įsitvirtino antroje pozicijoje, kurią išlaikė visą distanciją ir  finišavo antras. Rytis savo distanciją įveikė per 3.33,65 sek. ir iškovojo antrąją vietą.

Kitiems Molėtų KKSC auklėtiniams prizinių vietų iškovoti nepavyko, tačiau daugelis iš jų pagerino savo asmeninius rezultatus: 200 metrų distanciją pirmą kartą teko įveikti Emilijai Purlytei, kuri ją įveikė per 36,03 sek. Emilija įvykdė III jaunių atskyrio kvalifikacinį reikalavimą. 60 metrų distancijoje startavo Ignė Liubertaitė ir Eglė Petrauskaitė. Ignė savo bėgime finišavo pirma per 9,55 sek., pagerino savo asmeninį rezultatą ir įvykdė I jaunių atskyrio kvalifikacinį reikalavimą. Eglė bėgimo treniruotes lanko tik antrą mėnesį, bet nepabūgo vyresnių varžovių ir puikiai finišavo savo bėgime, parodydama 9,82 sek. laiką. 600 m. distancijoje drąsiai su varžovėmis kovojo Rugilė Smailytė. Puikiai vadovavo savo bėgimui, tik pabaigoje pritrūko jėgų ir finišavo trečia. Rugilė savo distanciją įveikė per 2.12,05 sek. ir pagerino savo asmeninį rezultatą.

Sekančios varžybos vyks vasario 14 d. Panevėžyje, „Aukštaitijos taurė – 2024“ trečiasis etapas.