Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Molėtų sporto centre vaikų šurmulys netilo ir prasidėjus vasaros atostogoms. Birželio 8-12 d. ir nuo birželio 29 d. iki liepos 03 d. Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centras dalyvavo Molėtų r. savivaldybės vaikų socializacijos projekte, skirtame organizuoti turiningą vaikų vasaros atostogų laiką. Sėkmingai įvykusioje dienos turistinėje -sportinėje stovykloje „Žaiskime, iškylaukime, sportuokime“ dirbo trys rankinio treneriai: Rita Bimbirienė, Lina Umbrasaitė bei Martynas Žala. Į šią stovyklą buvo laukiami visi, ne tik sporto centre sportuojantys vaikai. Stovykla vyko dviem „pamainomis“. Birželio pradžioje, rinkosi 1-2 klasių mergaitės ir berniukai, o antroje birželio pusėje į stovyklą kasdien žengė 3-5 klasėse besimokantys vaikai.

Stovykla prasidėdavo mankšta Molėtų sporto centro stadione, po to buvo organizuojamos įvairios varžybos ar estafetės bei užsiėmimai. Skaniai papietavus, vykdavo iškylos į Molėtų miesto paplūdimį, kur vaikai smagiai mėgaudavosi vandens ir saulės procedūromis. Jaunesnieji, pirmiau startavę stovyklos  moksleiviai dalyvavo žygyje prie Durių ežero, taip pat smagiai leido laiką apsilankydami Žalvario parke.

 Vyresnieji 3-5 klasių moksleiviai su dideliu susidomėjimu dalyvavo asmeninėse šaškių varžybose, komandinėse ir asmeninėse šaudymo varžybose. Vaikams buvo organizuotas žygis į Rūtos poilsiavietę, kurioje vyko kvadrato, futbolo, estafečių varžybos. Daug įspūdžių paliko ir nepamirštama išvyka į Balninkus, kur vaikai dalyvavo Balninkų kaimynystės namų edukacinėje programoje, susipažino su Balninkų istorija, aplankė stiklo muziejų ir įžymias miestelio vietas.

Baigiantis stovyklai, visiems moksleiviams buvo įteikti stovyklos atminimo nuotraukų koliažai. Kiekvienas vaikas buvo apdovanotas asmenine dovana, asmeninių rungčių dalyviai ir komandos nugalėtojos asmeniniais prizais.

Treneriai dėkoja Molėtų r. savivaldybei, Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centrui ir vaikų tėveliams už sudarytas sąlygas vaikams gerai, aktyviai ir įdomiai praleisti dalį vasaros atostogų.

Palikti atsiliepimą

Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.