Skip to content Skip to footer
Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centras kviečia į tradicinį Molėtų sporto centro stadione vykstantį Laisvės bėgimą „Įveik laisvės ratą“.

16 vasario - 11 kovo

Ketvirtus metus vykstantis bėgimas skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Kviečiame dalyvauti visus – Laisvę ir aktyvų laisvalaikį mylinčius žmones. Bėgimas vyks nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d. Molėtų stadione Jums patogiu laiku: ryte, dieną, vakare ar naktį. Bėgimas yra nemokamas.

Renginio dalyvi, visai nesvarbu, kaip įveiksi savo Laisvės ratą (-us) bėgsi ar eisi, įveikęs nors vieną, pasidovanok puikų prisiminimo medalį, kurį rasi Molėtų stadione, tam skirtoje vietoje. Įveikęs savo atstumą – netingėk užsiregistruok atsiimdamas medalį. Kiekvieną savaitę, iki pat kovo 11 dienos, burtu keliu išrinksime ir padovanosime dalyviams specialius sporto centro prizus.

Nori pasivaržyti ir įveikti daugiausiai laisvės ratų, galbūt pagerinti praeitų metų Mariaus Ramanausko trasos rekordą? Tau prireiks išmaniosios programėlės, kad galėtum užfiksuoti savo rekordą ir pasidalinti juo su mumis. Kokia programėlę naudosi nesvarbu: „Ostrava“, „Runkeeper“, “Adidas run“, ar kokia kitą programėlę, kuri fiksuoja laiką ir bėgimo atstumą. Trims, daugiausiai ratų įveikusiems, dalyviams padovanosime specialius prizus. Užfiksuotus bėgimo atstumus ir jų laiką siųskite scmetodininkas@gmail.com. Primename, kad Marius praeitame bėgime įveikė 51 kilometrą, 127 laisvės ratus.

Įveikęs savo Laisvės ratą (-us), nedvejok – pasidžiauk, kad esi Lietuvis, pasipuošk medaliu, pasidaryk nuotrauką, kelk ją į Sporto centro „Facebook“ paskyroje esančio post‘o komentarus, parašyk, kiek Laisvės ratų įveikei. Kiekvieną savaitę vienam iš pakomentavusių dalyvių burtu keliu išrinksime ir padovanosime specialųjį sporto centro prizą.

 

 

 

 

Informacija

Pradžia:
16 vasario
Pabaiga:
11 kovo
Renginys kategorija:

Organizatorius

Molėtu sporto centras
Telefonas:
+37067461551
El. paštas:
scmoletai@gmail.com
Interneto svetainė:
moletusportas.lt

Vieta

Ąžuolų g. 10
Molėtai, Lietuva + Google Map
Telefonas:
+37067461551
Interneto svetainė:
www.moletusportas.lt
Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.