Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Puikų žaidimą toliau ruošdamasi naujajam varžybiniam sezonui, pademonstravo Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro vaikinų rankinio komanda, treniruojama trenerės Ritos Bimbirienės. Laimėjusi gatvės rankinio ir paplūdimio rankinio turnyruose Klaipėdoje pirmas vietas, Molėtų komanda liepos 23-24 dienomis dalyvavo 33 tarptautiniame Aivaro Daugio rankinio festivalyje Pasvalyje. Turnyre dalyvavo 17 vaikinų ir merginų komandų iš Lietuvos ir Latvijos. Savo amžiaus grupėje Molėtų komanda užtikrintai įveikė Pasvalio SM komanda rezultatu 32:18, nepaliko jokių šansų Druskininkų SC komandai rezultatu 41:11, sutriuškino Salaspilio (Latvija) komanda rezultatu 31:12. Dėl pirmos vietos Molėtų rankininkai stojo su nuolatiniu savo priešininku ,Klaipėdos SC Viesulas komanda. Jau nuo pirmų kėlinio minučių užvirė atkakli kova . Rungtynių rezultatas krypo tai vienos , tai kitos komandos naudai. Baigiantis rungtynių laikui, molėtiškiai nesugebėjo rezultatyviai užbaigti paskutinės atakos ir rungtynės baigėsi lygiosiomis rezultatu 23:23. Abiem komandoms surinkus vienodą taškų skaičių, geresnis įvarčių santykis pirmą vietą lėmė Molėtų KKSC komandai. Komanda buvo apdovanota čempionų taure, žaidėjai medaliais.

Naudingiausio žaidėjo prizu buvo apdovanotas Titas Kulionis (14įv.). Rezultatyviausiai komandoje žaidė A. Motiejūnas (29įv.), jam talkino Joris Sabaliauskas (21įv.),  Erikas Putna (14 įv.), Airidas Krivičius (12įv.), Justas Ilgevičius (13įv.), užtikrintai vartus gynė Deimas Paškevičiu, komandoje žaidė Justinas Banevičius(7įv.), Titas Dragūnas (7įv.), Aironas Pranskūnas (7įv.), Joris Vytas (2 įv.).

Trenerė dėkoja komandai už gerą žaidimą, D. Vytienei ir N. Dirmienei už paramą dalyvaujant stovykloje Klaipėdoje ir turnyre Pasvalyje, Molėtų sporto centrui už sudarytas  sąlygas vykti į varžybas. Komanda toliau tęs pasiruošimą Molėtuose, dalyvaus XXVII tarptautiniame turnyre „Panevėžio taurė-2023“, kuris vyks rugsėjo 16-17d. Panevėžyje

Palikti atsiliepimą

Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.