Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rugsėjo 17-18 dienomis Panevėžyje vyko tradicinis tarptautinis rankinio turnyras „Panevėžio taurė 2022“. Jame varžėsi per 60 komandų įvairiose amžiaus grupėse. Turnyre dalyvavo 3 sporto centro auklėtinių grupės.

Geriausiai sekėsi trenerės Ritos Bimbirienės treniruojamai 2008 m. g. vaikinų komandai, kuri iškovojo antrąją vietą. Iš viso šioje amžiaus grupėje varžėsi 12 komandų: Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Molėtų komandai įvarčius pelnė: Erikas Putna – 34, Joris Sabaliauskas – 18, Airidas Krivičius – 16, Adomas Zaikinas – 10, Justinas Banevičius – 10 įvarčių. Komandos vartus gynė: Deimas Paškevičius ir Nojus Navikas. Geriausiu Molėtų komandos žaidėju tapo Airidas Krivičius.

2010 m. g.  grupėje varžėsi 10 komandų iš Lietuvos ir Estijos. Vadovaujami Molėtų sporto centro trenerio, Martyno Žalos, berniukai iškovojo ketvirtąją vietą. Turnyrą Molėtų KKSC auklėtiniai pradėjo puikiai – iškovojo 4 pergales. Įveikė „Panevėžio SC“, „Pasvalio SC“, „Arukula Spordiklubi“ (EST),  „Tallinn HA“, bet antroje turnyro dienoje Molėtų KKSC auklėtiniams pradėjo trūktį jėgų ir pusfinalyje po atkaklios kovos nusileido Vilniaus sostinės „Tauras“ komandai. Mažajame finale Molėtų KKSC auklėtiniai susitiko su „Tallinn HA“. Po atkaklios kovos teko pripažinti varžovų pranašumą. Molėtų komandoje geriausiu komandos žaidėju tapo Arianas Razgūnas. Treneris džiaugiasi komanda, bei dėkoja vaikams už gerą kovą. Gavome tikrai nemažai pamokų.

2008 m. g. merginų grupėje dalyvavo 8 komandos iš Latvijos ir Lietuvos.  Vadovaujama trenerės Linos Umbrasaitės merginų komanda iškovojo penktąją vietą. Trenerė džiaugiasi ir didžiuojasi visomis mergaitėmis. Šiame turnyre visos parodė savo charakterį, norą žaisti, laimėti. Naudingiausia komandos žaidėja tapo Saulė Ramanauskaitė. Šauniai praleistas laikas, puikus pasiruošimas naujajam rankinio sezonui.