Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vasario 21 d. Molėtų sporto centro salėje vyko Lietuvos vaikų U10 mini rankinio čempionato turas. Ture varžėsi 8 komandos. Mažieji Molėtų sporto centro auklėtiniai, rengiami trenerio Martyno Žala, iškovojo antrąją vietą. Molėtiškiai grupės varžybose nugalėjo: Klaipėdos SC „Viesulas“ 23 -13,Šiaulių SM „Dubysa“ 24 –18, Varėnos SC-2 31 –17. Pusfinalyje molėtiškiai įveikė Vilniaus SM „Tauras“ 35 –26 ir tik finale nusileido Varėnos SC-1 komandos žaidėjams rezultatu: 26 – 36.
Šiame ture molėtiškių gretose įvarčius pelnė:

Simonas Mackonis – 48, Vėjas Kozlovskis – 41, Justas Meidus – 17, Agnius Šeikis – 15, Nojus Minkevičius – 8, Nojus Pusvaškis ir  Motiejus Zaikinas po – 3, Kostas Inčiūra ir Rokas Čereška  po – 2 įvarčius.

Puikiai vartus gynė Tadas Vyšniauskas ir Kostas Inčiūra. Treneris dėkoja vaikams už puikias emocijas bei nuostabią, atkaklią kovą.
Primename, kad sekantis turas vyks kovo mėn. Klaipėdoje.