Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vasario 22 d. Mindūnų žiemos žūklės ir Užgavėnių šventėje vyko tradiciniai šaškių, šachmatų, smiginio, futbolo turnyrai, bei virvės traukimo rungtis

Šiais metais tradicinę komandinę virvės traukimo rungtį pakeitė virvės traukimas 1×1. Virvės traukimo rungtyje varžėsi 17 dalyvių, stipriausiais ir taktiškiausias buvo: Andrius Naujokaitis. Šiais metais gausiai susirinkusius šachmatų mėgėjus aplenkė ir turnyrą laimėjo Taurius Gulbinas. Šaškių turnyre vaikinu tarpe nenugalimas buvo Šarūnas Bražėnas, moterų tarpe nugalėjo: Inga Ruskonienė. Futbolo turnyre varžėsi keturios komandos: „Dubingiai“, „Molėtukas“, „FC MLT“ ir „Kaimanai“. Varžybos vyko taurės principu. Nugalėtojais tapo „Dubingiai“. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti „Nemuno“ įsteigtais prizais.