Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lapkričio 5 dieną vyko trejos „Vilnies“ čempionato rungtynės, kuriose pergales iškovojo „Dubingiai“, Pakalnių BC „Žynys“ ir „Augiesa“. Viena iš įdomiausių ir intriguojančių šeštadienio dienos rungtynių vyko tarp ‚Dubingiai“ – „Bekupė“, kur po atkaklios kovos pergalę iškovojo „Dubingiai“. Komandos „Dubingiai“ gretose nesulaikomas buvo Marius Gurskas, pelnęs 25 taškus, atkovojęs 3 kamuolius ir surinkęs 26 naudingumo balus. „Bekupė” komandos gretose naudingiausias žaidėjas buvo Gediminas Mateika, pelnęs 24 taškus, atkovojęs 6 kamuolius, bei surinkęs 16 naudingumo balų. Plačiau apie rungtynes  Daumanto Kraujalio ir  Gedimino Mateikos rungtynių komentaruose.

Antrose vakaro rungtynėse pergalę iškovojo „Pakalnių BC Žynys“, kurie po atkaklios kovos įveikė „Geltonas stresas“ komandos krepšininkus. „Pakalnių BC Žynys“ komandos krepšininkus į pergalę vedė Aurimas Guiga, kuris pelnė 27 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 37 naudingumo balus. Plačiau apie rungtynes Aurimo Guigos ir Vinco Čekenio rungtynių komentaruose.

Trečiose vakaro rungtynėse „Augiesa“ iškovojo antrąją pergalę. „Augiesa“ komandos   krepšininkai po permainingos kovos įveikė, pergalės skonio dar nepatyrusius, „Dvaras“ komandos  krepšininkus. „Augiesa“ komandos krepšininkus į pergalę vedė Laurynas Jasionis, pelnęs 28 taškus, atkovojęs 3 kamuolius ir surinkęs 21 naudingumo balą. Plačiau apie rungtynes Lauryno Putnos ir Artūro Leščinsko rungtynių komentaruose.

Čempionatas baigia įpusėti, tad apžvelkime turnyrinę lentelę. A grupėje, kaip ir buvo tikėtasi „Molėtų kuopa“ žingsniuoja be pralaimėjimų. „Molėtų kuopa“ komandos krepšiniai yra iškovoję 3 pergales iš tiek pat galimų. Antroje lentelės vietoje įsitaisę „Augiesa“ komanda, su dviem pergalėm, bei vienu pralaimėjimu. Trečiąją ir ketvirtąją vietą dalinasi Utenos „Honolulu“ ir Ukmergės KK „Vienybė“. Vienas iš šio čempionato netikėtumų, kad pergalės skonio dar nepatyrė „Dvaras“ komandos krepšininkai ir svečiai iš Švenčionių „Arena“ komanda, kurie dalinasi penktą ir šeštą vietas grupėje.

                      B grupėje be pralaimėjimų žingsniuoja „BWS“ komanda, kurių sąskaitoje 2 pergalės. Antrąją ir trečiąją vietas dalinasi „Dubingiai“ ir Pakalnių BC „Žynys“, kurie turi iškovoję po dvi pergales ir patyrę po vieną pralaimėjimą. Ketvirtąją – šeštąją vietas dalinasi „Bekupė“, „Kiemas“ ir „Geltonas stresas“. Šios komandos turi iškovusios po vieną pergalę. Pergalės skonio dar nepatyrė jaunieji Molėtų KKSC auklėtiniai, kurie užimą septintą vietą.

Palikti atsiliepimą

Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.