Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gruodžio 15 ir 17 dienomis vyko U16 Utenos apskrities teniso varžybos Molėtų KKSC taurei laimėti. Pirmieji varžybas pradėjo berniukai ir čia sėkmė lydėjo Adą Peslioką ir Dijų Maigį, kurie įveikė visus varžovus ir pateko į finalą. Turėdamas daug didesnę varžybų patirtį, rezultatu 6/2 6/2 nugalėjo Adas ir tapo turnyro nugalėtoju. Trečią vietą užėmė uteniškis  D. Šeršniovas  6/2  6/2 nugalėjęs B. Beržinį.

Sėkmingai žaidė ir mūsų mergaitės. Finale Vesta Žukauskė 6/3  6/7  10/6  nugalėjo uteniškę Viltę Kirilovaitę. Kovą tarp molėtiškių dėl trečios vietos laimėjo Patricija Matulionytė, 7/6  6/4  nugalėjusi Ugnę Meškėnaitę.

Gruodžio 18-19 dienomis Molėtų TOP-8  teniso turnyre  sėkmingai žaidė Kevinas Pumputis ir Aistis Kiaunė.  Kevinas pusfinalyje 6/3  7/6(3)  nugalėjo daugkartinį  Molėtų čempioną  Stasį Vytą.  Aistis pralaimėjo 3/6  1/6  pirmai turnyro raketei  Raimondui Vilūnui.  Kovoje dėl trečios vietos Aistis  4/6  7/5  11/9  nugalėjo  Stasį Vytą . Neįveikęs  finalinio jaudulio, Kevinas  2/6  2/6  nusileido Raimondui Vilūnui.   2021 metai mūsų auklėtiniams buvo sėkmingi, tad tokių palinkėkime ir 2022 metais.