Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centras kartu su partneriais kviečia visus į renginį „Aktyvi šeimos diena 2024“!

Tradiciniu jau tampantis renginys šiais metais žada būti ne tik smagus, bet ir įdomus. Visai šeimai bus suteikta puikių galimybių išbandyti save įvairiose sporto šakose, bei smagiai ir aktyviai praleisti laiką. Tai puiki proga pramogauti visai šeimai ir laimėti puikius prizus.

Renginyje išmėginsime tradicines sporto šakas, tokias kaip krepšinis, rankinis, futbolas, lengvoji atletika, tenisas ir orientacinis sportas. Be to, „Aktyvioje šeimos dienoje“ dalyvaujantys turės galimybę išmėginti savo jėgas netradicinėse sporto rungtyse. Molėtų PK rungtis, „Diskgolfas“ ir kitos neįprastos sporto šakos tikrai privers jūsų šeimą smagiai ir aktyviai praleisti laiką. Net jei nesate profesionalus sportininkas, tai nėra problema – čia svarbiausia dalyvavimas ir džiaugsmas judėjimu.

„Aktyvi šeimos diena 2024“ – tai ne tik puiki proga praleisti laiką šeimai, bet ir puikus būdas skatinti sveiką gyvenseną bei skleisti gerą nuotaiką. Taigi, nepraleiskite šios galimybės ir prisijunkite prie mūsų šventės, kuri tikrai nepaliks abejingų!

Išankstinė dalyvių registracija el. paštu scmoletai@gmail.com. Pirmieji 40 užsiregistravę į renginį gaus išskirtinius renginio marškinėlius!

Renginio partneriai: Molėtų rajono savivaldybė, Molėtų baseinas, FK Molėtai, OK Klajūnas, Molėtų r. PK.

Renginio programa

Daugiau informacijos netrukus… 

Palikti atsiliepimą

Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.