Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Molėtų KKSC U-18 vaikinų krepšinio komanda, treniruojama Žydrūno Beigerio dalyvavo 2022/23 m. Jaunių “Aukštaitijos Regionų“ čempionate. Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro organizuojamame čempionate varžėsi : Ukmergės SC, Širvintų SC, Visagino KM, Zarasų SC, Biržų SC, Švenčionių SC , Molėtų SC krepšinio komandos. Jaunių “Aukštaitijos Regionų“ čempionato finalinis ketvertas gegužės 6-7 d. vyko Molėtuose. Pirmajame pusfinalyje susitiko Molėtų ir Zarasų komandos 83:59. Rungtynių pradžioje Molėtų KKSC įgijo persvarą. Laimėta pirma rungtynių pusė nulėmė ir rungtynių baigti. Trečias ir ketvirtas kėliniai buvo sužaisti lygiu rezultatu, tačiau iki ilgosios pertraukos susikrautas pranašumas Molėtų KKSC komandai leido patekti į finalą. Antrajame pusfinalyje kovojo Širvintų SC ir Švenčionių SC komandos 79:73.  Nuo pirmų rungtynių minučių vyko atkakli ir įdomi kova. Lemiamą ketvirtį sėkmingiau sužaidusi Širvintų komanda išsikovojo vietą turnyro finale. Šiose varžybose išsiskyrė 2 krepšininkai: D. Janovskis pelnęs 45 taškus (Širvintų SC) ir R. Gaidys pelnęs 35 taškus (Švenčionių SC). Mažajame finale susitiko Švenčionių SC ir Zarasų SC komandos (88:56), bronzos medalius laimėjo Švenčionių jaunieji krepšininkai. Didžiajame finale varžėsi Molėtų SC ir Širvintų SC komandos, pirmus du kėlinius vyko labai atkakli kova (41:36) ir tik antroje rungtynių dalyje pavyko įrodyti savo pranašumą ir tapti čempionais.

Tritaškių snaiperio konkurso nugalėtojais tapo Širvintų SC komandos nariai ( D. Janovskis ir R. Miliukas). Naudingiausiais komandų žaidėjais buvo pripažinti D. Kazakevičius (Zarasų SC), R. Gaidys (Švenčionių SC), D. Janovskis ( Širvintų SC), V. Buchardt  Jensen  ( Molėtų SC). Komandoms buvo įteiktos nugalėtojų taurės ir medaliai, o naudingiausiems ir snaiperio konkurso nugalėtojams atminimo prizai.

Molėtų KKSC treneris Žydrūnas beigeris dėkoja Tėveliams ir komandos draugams už palaikymą.