Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gruodžio 9 d. Molėtų sporto centre vyko tradicinio „Vilnies“ krepšinio čempionato finalas. Šiais metais čempionate varžėsi 11 komandų. Čempionate buvo sužaistos 31 rungtynės. Mažajame finale dėl trečiosios vietos „Molėtų kuopa“ po atkalios kovos įveikė svečius iš Ukmergės KK „Vienybė“.

Naudingiausiais komandos žaidėjais tapo: Danielius Razumas KK „Vienybė“,  Danielius vidutiniškai čempionate aikštelėje praleisdavo 32:27 minutes, pelnydavo po 13.7 taško, atkovodavo 7.9 kamuolio, atlikdavo 4 rezultatyvius perdavimus, bei surinkdavo 19.7 naudingumo balo.  “Molėtų kuopos” gretose naudingiausiu komanodos žaidėjų tapo Marius Valkauskas. Marius Vidutiniškai čempionate aikštelėje praleisdavo 34:11 minučių, pelnydavo 18.3 taško, atkovodavo 5.4 kamuolio, atlikdavo 3,7 rezultatyvius perdavus, bei surinkdavo 24.7 naudingumo balo.

Didžiajame finale dėl pirmosios vietos susitiko „Dvaras“ ir „Augiesa“. Kaip ir buvo tikėtasi, „Augiesa“ trečius metus iš eilės iškovojo „Vilnies“ krepšinio čempionato taurę. Naudingiausiais komandos žaidėjais tapo: Karolis Staniokas „Augiesa“ir Mantas Juočepys „Dvaras”

Mantas vidutiniškai čempionate aikštelėje praleisdavo 33:49 minutes, pelnydavo 21.8 taško, atkovodavo 6.8 kamuolio, atlikdavo 2.8 rezultyvius perdavimus, bei surinkdavo 25.5 naudingumo balus. Karolis vidutiniškai čempionate aikštelėje praleisdavo 25:14 minutes, pelnydavo 16.4 taško, atkovodavo 10 kamuolio, atlikdavo 2.8 rezultyvius perdavimus, bei surinkdavo 25.5 naudingumo balus.

Molėtų sporto centras dėkoja lojaliausiems teisėjams ir sekretoriatui: Kęstučiui Vaicekauskui, Rolandui Pumpučiui, Vytui Sičiūnui, Žydrūnui Beigeriui, Augustei Kerulytei, Dovydui Prušinskui, Kęstučiu Petniūnui, Laurai Vaicekauskaitei, Mariui Gurskui.