Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kovo 8 d. Vilniaus lengvosios atletikos manieže vyko  Lietuvos vaikų gimusių 2011 m. ir jaunesnių uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas. Varžybose dalyvavo apie 500 jaunųjų bėgikų iš Lietuvos sporto mokymo įstaigų. Molėtų KKSC atstovavo šeši bėgikai.  Įspūdingai 200 m. distancijoje startavo  Elija Osipovičiūtė.  Jau nuo pat pirmų bėgimo žingsnių Elija įsiveržė į priekį ir finišo juostą kirto pirmoji. Ji ryškia persvara aplenkė savo pagrindinę varžovę iš Klaipėdos parodydama geriausią savo laiką 27,63 sek. Elija pagerino savo asmeninį pasiekimą. Rytis Kraujalis 1000 m. distancijoje pagerino savo asmeninį rezultatą, net 4 sekundėmis. Rytis savo distanciją įveikė per 3.28,40 sek. finišuodamas penktoje pozicijoje.

Mažais žingsneliais į priekį, gerindama savo asmeninį rezultatą žengia Ignė Liubertaitė. Ignė 60 m. distanciją įveikė per 9,36 sek. ir įvykdė I jaunių atskyrio reikalavimą.  Eglė Petrauskaitė savo distanciją įveikė per  9,86 sek.

600 m. distancijoje startavo dvi Molėtų sporto centro bėgikės Rugilė Smailytė ir Emilija Purlytė. Jauniausia mūsų komandos dalyvė Rugilė savo užbėgime finišavo trečioje pozicijoje. Bendroje įskaitoje  prizinės vietos iškovoti nepavyko. Rugilė savo distanciją įveikė per 2.07,09 sek. ir įvykdė I jaunių atskyrio reikalavimą. Emilija debiutavo 600 m distancijoje. Emilija pagirtinai iki paskutinių metrų kovojo ir distanciją įveikė 2,17,69 sek.  Trenerė džiaugiasi mergaičių pastangomis, bei dideliu noru treniruotis ir greitai bėgti. Trenerė džiaugiasi Molėtų KKSC bėgikų pasirodymu. Toliau aktyviai ruošimės vasaros startams.