Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Molėtų KKSC berniukų rankinio komanda, treniruojama trenerio Martyno Žalos pasiruošimą sezonui pradėjo liepos 31 d. Jaunieji rankininkai pirmąją pasiruošimo savaitę dalyvavo dienos sporto stovykloje Molėtuose, kurioje  nuo pat ankstyvo  ryto liedavo prakaitą Molėtų sporto centro bazėse. Sekančiame pasiruošimo etape Molėtų KKSC U14 rankininkai vyko į stovyklą Klaipėdoje, kurioje ne tik ruošėsi sportiniam rankinio sezonui, bet ir dalyvavo gatvės ir paplūdimio rankinio festivaliuose. Smagi patirtis, debiutas gatvės rankinio turnyre. Po atkalių kovų, šlapi ir purvini, tačiau su šypsena veide – iškovojo  antrąją vietą.  Paplūdimio rankinio turnyre iškovojo trečiąją vietą.

Toliau tęsdami pasiruošimą rugpjūčio 22-24 dienomis Molėtų KKSC rankininkai dalyvavo tarptautiniame Aivaro Daugio rankinio festivalyje Pasvalyje, kuriame įveikę visus savo varžovus iškovojo pirmąją vietą. Toliau pasiruošimą tęsė Molėtuose.

Rugsėjo 16-17 dalyvavo tarptautiniame rankinio turnyre „Panevėžio KKSC taurė 2023“ Jame sekėsi neblogai, tačiau prizinių vietų iškovoti nepavyko.

Lapkričio 4-5 dienomis Molėtų KKSC rankininkai dalyvavo tarptautiniame rankinio turnyre „Molėtų KKSC taurė-2023“. Jaunieji rankininkai jame pasirodė puikiai ir įveikę visus savo varžovus iškovojo pirmąją vietą.

Molėtų KKSC U14 rankinio komanda sudaro 16 sportininkų. Šiais metais komandą paliko Nojus Minkevičius, tačiau prie komandos prisijungė Tėjus Grigonis ir Justas Kelečius. Molėtų KKSC U14 rankinio komanda dalyvauja 2023/24 mokslo metų Lietuvos vaikų rankinio čempionate, kuriame varžosi 10 komandų. Komandos suskirstytos i du pogrupius. Molėtų KKSC rankininkai rungtyniauja B pogrupyje kartu su Varėnos SC,  Eišiškių A. Ratkevičiaus SM, Zarasų SC ir Alytaus SRC komandomis. Pirmose čempionato rungtynėse molėtiškiai namų aikštelėje įveikė Zarasų SC auklėtinius 32:19. Sekantis čempionato turas vyks gruodžio 7 d. Varėnoje.

Čempionatas vykdomas etapais. Pirmame etape pogrupyje komandos žaidžia dvejų ratų sistema. Atkrintamosiose varžybose poroje žaidžiamos dvejos rungtynės, poros nugalėtojos išaiškinamos susumavus abiejų rungtynių rezultatus. Poros A1 – B4, A2 – B3, B1 – A4, B2 – A3. Trečiajame etape finalinis ketvertas, kuriame visos komandos sužaidžia tarpusavyje. Finalinis etapas vyks gegužės mėn.