Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rugsėjo 26 d. vyko „BE ACTIVE NIGHT“ renginys, kuriame netrūko puikių sportinių emocijų ir karštų šokių pasirodymų. Renginyje dalyvavo per 350 dalyvių, kurie šoko, bėgo, žaidė krepšinį, futbolą, kovojo teniso aikštelėse bei stūmė štangą. Renginyje buvo galima išvysti ir karatė klubo „Budora“,  šokių klubo „Darado“ pasirodymus. Vakaro puošmena tapo užburiantys „Zumbos“ merginų šokiai.

Nuo pat ankstyvo ryto „BE  ACTIVE NIGHT“ renginį prasidėjo vyrų ir moterų teniso turnyrais. Moterų tarpe neįveikiama buvo Sandra Kildišienė antra liko Lina Kiaunienė, trečia  Vaida Gečytė. Vyrų tarpe rimtesnio pasipriešinimo nesulaukė Raimundas Vilūnas, antras liko Karolis Pusvaškis, trečias Ramūnas Umbrasas.

Merginų futbolo varžybose triumfavo „ JL Stars“ Vilniaus merginos, kurios įveikė visus savo priešininkes ir iškovojo čempionų taurę. Antros liko Vilniaus žalgirio merginos, trečios Linos Umbrasaitės vadovaujamos Molėtų „SK Molėtai“ merginos“.

Bėgime „Molėtai bėga 2020“ dalyvavo per  110 dalyvių. Bėgikai galėjo išmėginti 500 metrų, 4 kilometrų ir 8 kilometrų trasas. 500 metrų bėgime merginų tarpe nugalėjo Miglė Bytautaitė – 2:05 min. Vaikinų tarpe nepralenkiamas buvo Andzej Jasinkskij – 1:53 min. 4 kilometrų distancijoje moterų tarpe nugalėjo Rimantė Gaulė – 21:17 min. Vyrų grupėje nugalėjo Gediminas Gaulius – 15:36 min. Ilgiausioje 8 kilometrų distancijoje moterų grupėje nugalėjo Laura Šlepikaitė – 35:42 min.  Lina Buinaukienė – 38:06 (+40). Vyrų grupėje pirmąją vietą iškovojo: Simas Stasiukaitis – 32:07 min. Egidijus Laskovas – 33:33 min. (+40). Visu bėgimo rezultatus rasite: https://www.lbma.lt/registracija/moletai/?fbclid=IwAR3KDFLevASJWLKz4ljJ_6Y8elxBmyfleBwkCJZdROHkxzD7plOHEscIxRU

Krepšinio varžybose nepatyrę nei vieno pralaimėjimo, čempionų taurę išsivežė svečiai iš Vilniaus „SK Losrita“. Antroji vieta atiteko alantiškių komandai „Ekstra fm“ kur Nedo Petniūno, Manto Juočepio, Lauryno Juočepio ir Justino Šeikio kariauna finale nusileido čempionams. Trečiąją vietą iškovojo giedraitiškiai „Edrimitos“ krepšininkai.(Mindaugas Paulavičius, Ričardas Bistrickas, Edvinas Čaikauskas)

Štangos spaudimo varžybose įvairiose svorio kategorijose varžėsi gerai žinomi sportiniai. Ieva Balukanytė 40 kilogramų štangą paspaudė 32 kartus (M iki 63 kg). Virš 63 kg grupėje stipriausia buvo: Ramunė Šefeldienė. Veteranų grupėje pirmąją vietą iškovojo Gytis Zabarauskas 100 kilogramų štangą išstūmęs 15 kartų. (iki 83 kg). Alius Fominas 100 kilogramų štangą sugebėjo išstumti net 30 kartų (iki 105 kg).  Modestas Beinoravičius daugiausiai kartų išstūmė virš 105 kilogramų grupėje. Kitose svorio grupėje nugalėtojais tapo: Nerijus Bimbiris iki 83 kilogramų grupėje 100 kilogramų  štangą išstūmęs 20 kartų. Evaldas Černiauskas štangą išstūmė 31 kartą. ( iki 93 kg). Rolandas Gudas štangą išstūmė 25 kartus ( iki 105 kg), Svajūnas Tamulevičius net 38 kartus išstūmė štangą (iki 120 kg).  Sunkiausiųjų svorio grupėje daugiausiai kartų net 42 kartus štangą išstūmė daugkartinis Lietuvos bei pasaulio galiūnų varžybų nugalėtojas, visiems gerai žinomas sportininkas Žydrūnas Savickas. (virš 120 kg).

„BE ACTIVE NIGHT“  renginį pabaigė baigiamasis fejerverkas. Varžybų nugalėjai buvo apdovanoti sporto centro įsteigtais prizais. Mes tuo tarpu norime padėkoti varžybų teisėjams, savanoriais ir žinoma mūsų renginio balsui Ernestui Pluškai bei visiems kitiems prisidėjusiems prie šio renginio vykdymo.