Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vasario 18 d. Molėtų KKSC trenerės Gailutės Keliuotienės treniruojami jaunieji bėgikai dalyvavo vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos varžybose “Aukštaitijos taurė 2022”. Varžybos vyko  puikiame Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos manieže. Vaikai turėjo galimybę varžytis su bendraamžiais iš Panevėžio, Kėdainių, Pasvalio, Biržų, Kupiškio, Pakruojo. Puikiai varžybose pasirodė Elinga Gaižutytė, kuri jaunučių grupėje 600 m. distancijoje iškovojo trečiąją vietą. Ji distanciją įveikė  2.11,75 min. Dovydas Purlys jaunučių grupėje bėgdamas 200 m. distancijoje užėmė 6-ąją vietą. Dovydas distanciją įveikė per 34,50 sek. Lengvosios atletikos varžybose vaikų grupėje debiutavo Gustė Paketurytė. Gustė bėgo 60 m. distancijoje, kurią įveikė per 9,84 sek. ir iškovojo 8 vietą. Augustė Kanapienytė pagerino savo asmeninį rezultatą 60 m. distancijoje. Augustė distanciją įveikė 9,96 sek. ir iškovojo 9 vietą. Elada Narsevičiūtė startavo 200 m. distancijoje, kurią įveikė per 34,60 sek. ir iškovojo 8 vietą.  Augustė Kamarauskaitė, Ida Buchard Jensen ir Rytis Kraujalis startavo 500 m. distancijoje. Geriausiai sekėsi Augustei, kuri iškovojo 6 vietą, trasą  įveikdama per 1.50,22 min. Ida trasą įveikė per 1.54,84 min. ir iškovojo 8 vietą. Ryčiui Kraujaliui teko lenktyniauti su dviem metais vyresniais berniukais, jis distanciją įveikė 1.54,87 min. ir iškovojo 8 vietą.