Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Praeitą savaitę Šiaulių teniso akademijos kortuose vyko respublikinis TOP 8  U12,U14 ir U16 grupių teniso turnyras. Jame sėkmingai dalyvavo Aistis Kiaunė ir Kevinas Pumputis. Aistis U14 pogrupyje iškovojo tris pergales ir užėmė pirmą vietą. Iškovodamas teisę žaisti finale, čia jis 4/6  2/6 pralaimėjo  Šiaulių teniso akademijos tenisininkui Arnui Viktoravičiui ir U14 turnyre laimėjo antrą vietą.

Kevinas Pumputis U16 pogrupyje po lygaus žaidimo 5/7  3/6 pralaimėjo būsimam turnyro nugalėtojui Lukui Smailiui ir pogrupyje likęs antras žaidė dėl trečios vietos. Čia jis užtikrintai 7/5  6/1 nugalėjo  kaunietį  Kaj Pirogovą ir U16 turnyre užėmė trečią vietą.

Reikia tikėtis, kad tokias aukštas vietas Lietuvoje TOP 8 turnyre iškovoja tenisininkai ir toliau mus džiugins pergalėmis Lietuvoje ir tarptautiniuose turnyruose užsienyje.