Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kovo 4 dieną vyko Molėtų rajono mokinių sporto žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos, kuriose varžėsi Molėtų pradinės mokyklos trečiokų ir ketvirtokų komandos, bei Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazijos komanda. Dalyviai varžėsi 7 estafečių rungtynėse: „pralįsk pro lanką“, „teniso kamuoliukų pernešimas“, „paridenk, pagauk ir varykis“, „bulvių sodinimas“, „šuoliukai su lankais“, „šuoliukai su šokdyne ir greičio estafetės“. Visas rungtis laimėjo ir pirmąją vieta iškovojo Molėtų pradinės mokyklos ketvirtokų komanda, antri liko Molėtų pradinė mokyklos trečiokai ir trečioji vieta atiteko Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazijos komandai. Varžybų prizininkės buvo apdovanotos sporto centro įsteigtais medaliais.

Šiomis varžybomis pasibaigė Molėtų rajono pradinių klasių mokyklų žaidynės. Pradinių klasių grupėje komandos varžėsi 3×3 krepšinio, kvadrato ir „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ rungtyse. Susumavus taškus nugalėtojais tapo Molėtų pradinė mokykla, antrąją vietą laimėjo Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazija. Varžybų nugalėtojams ir prizininkams įteiktos nugalėtojų taurės.

Kovo 15 dieną prasideda vyriausiųjų 9 – 12 klasių Molėtų rajono mokinių sporto žaidynės. Žaidynės prasideda 5×5 krepšinio varžybomis.