Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pirmuosius žingsnius į rankinio pasaulį žengia jauniausieji Molėtų sporto centro rankininkai. Lietuvos vaikų U-10 mini rankinio čempionate startavo 2012-14m.g. berniukų rankinio komanda, treniruojama trenerės R.Bimbirienės. Čempionatas vyko trimis turais tarp šešių komandų. Pirmame ture, Kaune, Molėtų rankininkai iškovojo 4 vietą. Praleidę antrąjį turą, startavo trečiame, kuris vyko Molėtuose. Šiose varžybose molėtiškiai žaidė keturis susitikimus, iš kurių laimėjo vienas rungtynes ir turnyre iškovojo 4 vietą. FOTO

Rezultatyviausiai komandoje žaidė ir naudingiausio žaidėjo prizu buvo apdovanotas Airidas Karalius (18įv.), jam talkino ir asmeniniais prizais buvo apdovanoti Emilis Pranskūnas (8įv.), Eigirdas Žvikevičius (5įv.), Majus Bernatavičius(6įv.), Vytautas Laucevičius(3įv.).Puikiai komandos vartus gynė Natas Bareikis ir Julius Vancevičius. FOTO

Pakalbinta trenerė džiaugėsi , kad vaikai pradeda žaisti rankinį, auga nauja rankininkų karta, jei vaikai noriai lankys treniruotes ir nuoširdžiai mokysis rankinio abėcėlės, iškovos dar ne vieną pegalę.