Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gegužės 19 d. Molėtų KKSC stadione vyko rajono mokinių lengvosios atletikos 5 -7 klasių keturkovės ir 9 – 12 atskirų rungčių varžybos, kuriose dalyvavo per 100 Molėtų rajono mokyklų moksleivių.

5 – 6 klasių grupėje merginų tarpe nugalėjo Saida Kazlauskaitė (Alantos gimnazija), antra vieta iškovojo Liepa Ratkevičiūtė (Molėtų progimnazija), trečią Ida Buchorrd Jensen (Joniškio MDC).

Berniukų grupėje nepralenkiamas buvo Justinas Banevičius (Molėtų progimnazija) antrą vietą iškovojo Titas Dragūnas (Giedraičių gimnazija), trečią Roland Šileika (Giedraičių gimnazija).

7 – 8 klasių grupėje merginų tarpe nugalėjo Vesta Žukauskė (Molėtų progimnazija), anta liko Samanta Kazakevičiūtė (Molėtų progimnazija), trečia Jogailė Širvinskaitė (Alantos gimnazija)

Vaikinų grupėje nugalėjo nepralenkiamas buvo Vytenis Valinskas (Molėtų progimnazija), Eduardas Suchodimcevas (Molėtų progimnazija), trečias Ugnius Umbrasas (Alantos gimnazija).

9 – 12 klasių grupėje vyko atskirų rungčių varžybos, kuriose varžėsi vyriausieji Molėtų rajono moksleiviai. Šuolio į tolį rungtyje merginų tarpe nugalėjo Paula Kotiušionok  (Molėtų gimnazija). Vaikinų grupėje šokliausias buvo Robertas Dapolskas (Giedraičių gimnazija).

100 m. distancijos bėgime merginų tarpe nugalėjo Kamilė Krivičiūtė – 14,60 sek. Vaikinų tarpę Robertas Dapolskas – 11.04 sek.

400 metrų rungtyje vaikinų tarpe greičiausias buvo Mantas Grižys (Giedraičių gimnazija).

Estafetės 4×100 rungtyje vaikinų tarpe nugalėjo Molėtų gimnazijos komanda (Rytis petraitis, Otas Marcinkevičius,Julijus Zelkevičius, Vainius Juknevičius)

Varžybų prizinkai ir nugalėtojai apdovanoti sporto centro įsteigtais prizais. FOTO