Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Balandžio 10 dieną, Molėtų KKSC startavo rajono vyrų rankinio čempionatas. Pirmosiose čempionato rungtynėse pergales iškovojo „Tiesiai per aplinkui“ ir „HC 2000“. Pirmose rungtynėse susitiko negausiai susirinkusios komandos „Ąžuolai“ ir „Tiesiai per aplinkui“. Rungtynės buvo atkaklios ir kovingos, kuriose netruko gražių epizodų ir įvarčių. Likus žaisti 3 minutėms ‚Ąžuolai“ turėjo dviejų taškų persvarą, tačiau iki rungtynių pabaigos nepavyko jos išlaikyti ir minimalių taškų skirtumu pergalę iškovojo „Tiesiai per aplinkui“. 39:38 (22:18)

„Tiesiai per aplinkui“ Julius Narkevičius 11, Augustinas Diktoras 10 Karolis Čerečka 8, Mantas Žibas 5, Donatas Broga 4, Donatas Čerečka 1 įvartis.

„Ąžuolai“ Martynas Žala 12, Mindaugas Agurkis 11, Justinas Žižliauskas 8, Juris Aganauskas 5, Andrius Pleška 2 įvarčiai.

Antrose vakaro rungtynėse susitiko ‚HC 2000“ ir Molėtų KKSC auklėtinių rankinio komanda „HC 2004“. Gražios, atkaklios rungtynės, kuriose netrūko gražių metimų, bei puikaus vartininkų žaidimo. Tiesa, verta paminėti, kad „HC 2000“ į savo komandos sudėti įtraukė ir 3 naujus žaidėjus. Vienas jų jauniausias čempionato žaidėjas Molėtų KKSC auklėtinis Erikas Putna, Lietuvos aukščiausioje rankinio lygoje rungtyniaujantis Donatas Stripeika ir Ignas Kuprevičius. Šie žaidėjai labai sustiprino  komandą. Kaip ir buvo tikėtasi, rungtynės buvo atkaklios tiek viena, tiek kita komanda neleido varžovams susikrauti didesnės taškų persvaros. Antrajame rungtynių kėlinyje „HC 2000“ komandos vartininkas Gustas Vaščiūnas atrėmė ne vieną laisvą varžovų metimą, to pasėkoje, „HC 2000“ pelnė lengvus ir greitus įvarčius. „HC 2000“  iškovojo pergalę rezultatu 37:32 (20:18).

„HC 2000“ Ignas Kuprevičius 12, Robertas Skobas 8, Kajus Miltenis 8, Donatas Stripeika 5, Eimantas Karalis 3, Erikas Putna 1 įvartis.

„HC 2004“ Airidas Petronis 14, Matas Maželis 6, Vaidas Garalevičius 4, Adas Maželis 3, Emilis Meleikis 2, Simas Rakauskas 2, Adrijus Sabaliauskas 1.