Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sportiškai ir šventiškai Kovo 11-osios šventę paminėjo Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centras. Molėtuose vyko 2023\24 Lietuvos jaunių ir jaunimo Olimpinės čempionės Aldonos Česaitytės-Nenėnienės, Olimpinės čempionės Sigitos Mažeikaitės-Strečen, Olimpinio čempiono Valdemaro Novickio ir Pasaulio čempiono Raimundo Valucko taurių finalinės varžybos.

LRF jaunimo merginų Olimpinės čempionės Aldonos Česaitytės-Nenėnienės taurės nugalėtojomis tapo Kauno raj. SM rankinio komanda, kurios finale 50:35 įveikė Panevėžio SC auklėtines. FOTO

LRF jaunių merginų Olimpinės čempionės Sigitos Mažeikaitės-Strečen taurės nugalėtojomis tapo Kauno raj. SM rankinio komanda, kurios finale 39:28 įveikė Klaipėdos „Viesulo“ SC auklėtines. FOTO

LRF jaunimo vaikinų Olimpinio čempiono Valdemaro Novickio taurės nugalėtojais tapo Varėnos SC rankinio komanda, kuri po atkaklios kovos 34:28 įveikė Klaipėdos „Viesulo“ SC- 2 komandą. FOTO

LRF jaunių vaikinų Pasaulio čempiono Raimundo Valucko taurės nugalėtojais tapo Vilniaus SM „Sostinės tauras“ komanda, kuri įveikė Molėtų KKSC vaikinų komandą, treniruojamą trenerės Ritos Bimbirienės.FOTO

Lemiamoje kovoje Molėtų KKSC rankininkai susitiko su nuolatiniu savo varžovu, Vilniaus SM „Sostinės tauras“  komanda. Nuo pat pirmų pirmo kėlinio minučių aikštelėje vyko atkakli kova. Palaikomi gausaus sirgalių būrio, molėtiškiai rezultatyviai pradėjo rungtynes, tačiau klaidos gynyboje, netaiklūs 7 metrų baudinių metimai lėmė rungtynių baigtį. Pirmasis rungtynių kėlinys pralaimėtas 11:16. Po pertraukos antrajam kėliniui, Molėtų rankininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pasivijo savo priešininkus bei turėjo visus šansus laimėti varžybas, tačiau netaiklūs metimai padarė savo. Rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 26:27.

Naudingiausio žaidėjo prizu ir rezultatyviausiai komandoje žaidęs buvo apdovanotas Justas Ilgevičius (10 įv.), jam talkino Airidas Krivičius (6 įv.),  Joris Sabaliauskas ( 5įv.), Erikas Putna (3 įv.), Arminas Motiejūnas (2 įv.). Užtikrintai komandos vartus gynė Deimas Paškevičius  ir Nojus Navikas, komandoje žaidė Titas Kulionis,  Justinas Banevičius, Titas Dragūnas, Aironas Pranskūnas, Žukauskas Matas, Daleckas Deimantas Jonas, Vėjas Kazlovskis, Tadas Vyšniauskas.

Finalo dalyvius ir nugalėtojus apdovanojo Molėtų r. savivaldybės Meras Saulius Jauneika, vicemerė Vaida Saugūnienė, mero patarėjas Steponas Šanteriovas, Lietuvos rankinio federacijos Prezidentas Donatas Pasvenskas, Generalinis sekretorius Miglius Astrauskas. Specialų prizą molėtiškiams įsteigė Molėtų baseinas ir sporto klubas

Trenerė dėkoja komandai už žaidimą, tėveliams ir visiems sirgaliams už gausų palaikymą, Vitalijai už fantastinio skonio tortus, Ramunei už saldumynus. Didžiulė padėka Molėtų sporto centro direktoriui Dariui Sarkanui už pirmą kartą surengtą fantastinę rankinio šventę Molėtuose. Atskiras Ačiū visam Molėtų sporto centro kolektyvui už visapusišką  pagalbą ir palaikymą. Komanda kartu su trenere dėkoja Molėtų savivaldybės merui Sauliui Jauneikai už dovanas ir palaikymą varžybose. Mes pažadame nenuleisti rankų ir padovanoti Molėtams dar ne vieną pergalę.