Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vasario 16 – kovo 11 dienomis Molėtų sporto centro stadione vyko tradicinis Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro kartu su partneriu Utenos r. Visuomenės sveikatos biuru organizuojamas Laisvės bėgimas „Įveik laisvės ratą – vieną už Lietuvą kitą už Ukrainą“.

Per 3 savaites renginyje sudalyvavo per 1500 dalyvių, kurie įveikė daugybė laisvės ratų. Kiek ratų buvo įveikta iš viso suskaičiuoti būtų sudėtinga. Norime padėkoti Molėtų bendrojo lavinimo įstaigoms – Molėtų gimnazijai, Molėtų progimnazijai, Molėtų pradiniai mokyklai, Molėtų ,,Saulutės” vaikų lopšeliui-darželiui, Molėtų “Vyturėlio” vaikų lopšeliui-darželiui, taip pat, Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybai, kurie aktyviausiai įsitraukė į renginį.

Norime pasveikinti ir apdovanoti tris dalyvius, kurie daugiausiai įveikė ratų ir savo rezultatą atsiuntė mums. Trečiąją vietą užėmė Žilvinas Maleronka – įveikęs 36 laisvės ratus. Antrąją vietą užėmė Žydrūnas Pakalnis – įveikęs 40 laisvės ratų. Pirmąją vietą užėmė ignalinietis Marius Ramanauskas. Marius įveikė 51 kilometrą, 127 laisvės ratus. Marius trasoje užtruko 4 val. ir 19 min. Sveikiname prizininkus! Dėl prizų atsiėmimo su jumis susisieksime asmeniškai.

Taip pat, norime paskelbti paskutinės savaitės laiminguosius. Sveikiname Martyną Boratinską, kuris pasidalino nuotrauka mūsų facebook paskyroje Molėtų sportas. Taip pat, sveikiname Loretą Viburienę, kuri įveikusi laisvės ratus užsiregistravo sąraše, jį radusi atsiimant medalį.

Dėkojome renginio partneriui Utenos r. Visuomenės sveikatos biurui, bei visiems dalyvavusiems, siuntusiems savo nuotraukas ir pasidalinusiems savo džiaugsmu bei pilietiškumu su visais bendruomenės nariais. Sulaukėme nemažai jūsų nuotraukų. Kas savaitę burtu keliu rinkome laiminguosius, kurie buvo apdovanoti sporto centro prizais. FOTO

 

 

 

 

Palikti atsiliepimą

Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.