Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lapkričio 4 – 5  dienomis Molėtuose vyko tarptautinis rankinio turnyras „Molėtų KKSC taurė-2023“. Penkiose amžiaus grupėse turnyre dalyvavo 32 komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Per dvi turnyro dienas, trijose Molėtų sporto salėse buvo sužaista 73 rungtynės. Turnyre dalyvavo ir 5 mūsų sporto centro rankinio komandos.

2010 – 2011 m. g. dalyvavo šešios komandos iš Lietuvos ir Estijos: Polva (EST), Talinas (EST), Tapa (EST), Varėnos sporto centro auklėtiniai, Zarasų sporto centro auklėtiniai ir trenerio Martynos Žalos treniruojama Molėtų KKSC U 13 komanda.

Pirmąją varžybų dieną molėtiškiai įveikė Zarasų sporto centro auklėtinius 30:24. Antrose dienos rungtynėse susitiko su Estijos čempionais Polvos rankininkais. Atkaklioje ir permainingoje kovoje Molėtų KKSC auklėtiniai buvo stipresni 31:23. Antrąją varžybų dieną pirmose rungtynėse Molėtų KKSC susitiko su praeitų metų Lietuvos vaikų rankinio čempionato nugalėtojais Varėnos sporto centro auklėtiniais. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių aikštėje vyko atkakli kova. Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę iškovojo molėtiškiai 29:20. Antrose dienos rungtynėse Molėtų KKSC auklėtiniai įveikė Tapa (EST) 28:16, o paskutinėse turnyro rungtynėse įveikė svečius iš Talino 30:23. Molėtų KKSC auklėtiniai įveikę visus savo varžovus iškovojo PIRMĄJĄ VIETĄ tarptautiniame rankinio turnyre „Molėtų KKSC taurė-2023.

Treneris džiaugiasi puikiu komandos pasirodymu, dėkoja vaikams už puikią kovą, už išlietą prakaitą, geras sportines emocijos. Taip pat, dėkoja Tėveliams už garsų palaikymą rungtynių metu.

Geriausiais komandos žaidėjais Molėtų KKSC komandoje buvo pripažinti Deimantas Daleckas ir Rokas Čereška.

Komandai įvarčius pelnė Deimantas Daleckas 44 įv., Arianas Razgūnas 29 įv., Vėjas Kozlovskis  17 įv., Rokas Čereška  12 įv., Kostas Inčiūra  11 įv., Motiejus Zaikinas 8 įv., Antanas Nekrošius  6 įv., Joris Marcinkevičius 3 įv., Agnius Šeikis 3 įv .,Nojus Minkevičius 3 įv., Vainius Žalalis 1  įv., Justas Kelečius 1 įv. Puikiai vartus gynė Tadas Vyšniauskas ir Oskaras Baranauskas.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo Molėtų vaikinų komanda, kuri startavo 2008-2009 m. g. grupėje, joje dalyvavo 6 komandos. Pirmą dieną molėtiškiai užtikrintai nugalėjo Pasvalio SC komandą, įveikė Talino (Estija) komandą, bei Salaspilio (LV) bendraamžių komandą ir tvirtai įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Antrą turnyro dieną molėtų rankininkai nepaliko jokių vilčių laimėti Kauno r. ir Panevėžio SC komandoms, jas nugalėjo ir turnyre iškovojo pirmą vietą. Komanda buvo apdovanota  taure, žaidėjai medaliais.

Naudingiausio turnyro žaidėjo prizais buvo apdovanoti Joris Sabaliauskas 36 įv. ir Nojus Navikas, jiems talkino Airidas Krivičius 21 įv., Erikas Putna 19 įv., Justas Ilgevičius 23 įv., Arminas Motiejūnas 20 įv., Titas Kulionis 10 įv., Justinas Banevičius 12 įv., Titas Dragūnas 2 įv., Aironas Pranskūnas  9įv., Matas Žukauskas. Komandos vartus gynė Deimas Paškevičius  ir Nojus Navikas.

Pirmajame turnyre dalyvavo trenerės Ritos Bibirienės 2012-2014 m. g. berniukų komanda. Savo grupėje jaunieji rankininkai nusileido savo bendraamžiams iš Utenos DSC, Zarasų SC, Talino ir Polvos (Estija) komandų ir iškovojo penktą vietą.  Naudingiausio žaidėjo prizu buvo apdovanotas Emilis Pranskūnas (22įv.), jam talkino Airidas Karalius 23įv., Emilis Savickas 5 įv., Artiomas Svincickij  4 įv., Augustinas Giedraitis  3 įv., Vytautas Laucevičius 2 įv.

Trenerė dėkoja komandai už gerą žaidimą, tėveliams ir Molėtų sporto centrui už sudarytas puikias sąlygas dalyvauti varžybose.

Molėtų KKSC merginų komanda, treniruojama trenerės Linos Umbrasaitės, žaidė 2008-2009 m. g. grupėje. Šioje grupėje dalyvavo komandos iš: Ludzos (LV), Šiaulių SM „Dubysos“, Alytaus SRC, Kauno raj. SM II,  Molėtų KKSC , Dobelė SS ( LV), Jekabpilis ( LV), Nacionalinė rankinio akademija „BEWI“ ( Garliava), Utenos DSC. Visos komandos buvo suskirstytos į tris pogrupius. Molėtų KKSC  merginos pirmąją turnyro dieną susitiko su Kauno rajono SM Garliava II komanda, bei Ludzos SS merginų komanda. Abi rungtynes Molėtų KKSC auklėtinės laimėjusios pateko į finalinį trejetuką, kuriame sekmadienį rungtyniavo su Jekabpilio komanda ir Nacionaline rankinio akademija “BEWI“. Pirmas rungtynes molėtiškės žaidė prieš Jekabpilio komandą ir iškovojo pergalę. Antras rungtynes, dėl pirmos vietos, žaidė ir nusileido Nacionalinei rankinio akademijai. Merginos džiaugėsi pasidabinusios antros vietos medaliais. Naudingiausia komandos žaidėja buvo pripažinta vartininkė Raminta Petraitytė.

Trenerės Linos Umbrasaitės 2012-2013 m. g.  mergaičių komandai sekėsi prasčiau. Šioje grupėje  mergaitės varžėsi su Kauno raj. SM I, Kauno raj. SM II, Alytaus SRC I, Alytaus SRC ir Utenos DSC komandomis. Mažosios rankininkės pirmą karą dalyvavo turnyre. Visas rungtynes mergaitės pralošė, tačiau pasisėmė daug gerų emocijų bei  daug geros patirties. Geriausia komandos žaidėja pripažinta Augustė Kasperavičiūtė

Abiejų komandų naudingiausias žaidėjas buvo sunku išskirti, nes visos merginos dvi dienas aikštelėje atidavė visas jėgas, parodė visus savo sugebėjimus, kartu aiškinomės padarytas klaidas ir mergaičių silpnybes.

Linos Umbrasaitės abiejų grupių auklėtinės iš turnyro pasisėmę daug žaidybinės patirties ir emocijų, toliau laukia Lietuvos rankinio čempionato varžybų.

Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centras dėkoja: „Dūrių “sodybai, Obuolių salai, Adomėnų sodybai, Alantos technikos mokyklai, Vilai „Tarp Ąžuolų“, Vilai „Kelmynei“, „Vilkasalei“, „Gerugnei“ „Zodiakui‘ už geras gyvenimo sąlygas, bei maistą turnyro svečiams. Taip pat, dėkojame Justinui Žvirbliui už turnyro internetinį puslapį. Norime padėkoti ir „LTU handball referees“ už jaunuosius teisėjus ir visiems kitiems prisidėjusiems prie turnyro vykdymo.