Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Penktadienį kovo 17 d. Vilniaus lengvosios atletikos manieže vyko vaikų gimusių 2010 m. ir jaunesnių lengvosios atletikos čempionatas. Į varžybas atvyko gausus būrys, apie 450, jaunųjų sportininkų iš įvairių sporto mokymo įstaigų. Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centrą atstovavo 6 bėgikai, treniruojami trenerės Gailutės Keliuotienės. Geriausiai iš Molėtų KKSC auklėtinių pasirodė Elija Osipavičiųtė, kuri startavo savo pamėgtoje 200 m. distancijoje. Elija užėmė 6 vietą iš 60 startavusių mergaičių ir pateko į apdovanojimų ceremoniją. Elija distanciją įveikė per 29,41 sek..

200 m. distancijoje sėkmingai pasirodė Ieva Bimbirytė ir Ugnė Piragytė. Ievai pasisekė geriau. Ji prabėgo per 32,29 sek. ir bendroje įskaitoje užėmė 29 vietą. Ieva įvykdė I jaunių atskyrio kvalifikacinius reikalavimus. Ugnės laikas 36,44 sek., ji įvykdė III jaunių atskyrio kvalifikacinius reikalavimus. Arvilė Leišytė ir Simonas Giedraitis dalyvavo 60 m. rungtyje. Arvilė prabėgo per 10,61 sek.. Simono laikas 9,86 sek.. 600 m. distancijoje atkakliai kovėsi Rytis Kraujalis. Jis prabėgo per 2.02,71 sek., įvykdė  II jaunių atskyrio kvalifikacinius reikalavimus. Jo rungtyje startavo 24 bėgikai.

Šie bėgikai treniruojasi tik pusę metų, todėl jų pasirodymas šiame čempionate nuteikia optimistiškai siekiant tobulėjimo. Šiomis varžybomis pasibaigė žiemos varžybų etapas. Toliau sportininkai rengsis vasaros startams stadione.